KONST / Litografier / Färglitografi 7819078
*
nr 781 9078
HÃ¥kan Bull
(f. 1953), Sverige
Färglitografi , Håkan Bull (f. 1953), 89/250, motivets mått: 27x19
Håkan Bull, svensk målare född 1953.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 oktober 2012
kl 18:17:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/9 16:34:03
1
150 kr
1/10 15:29:05
2
150 kr
1/10 15:48:16
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik håkan bull litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:51
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:08
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:28
*
HÃ¥kan Bull
Håkan Bull, svensk målare född 1953.
nr 781 9078
HÃ¥kan Bull
(f. 1953), Sverige
Färglitografi , Håkan Bull (f. 1953), 89/250, motivets mått: 27x19
Håkan Bull, svensk målare född 1953.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 oktober 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/9 16:34:03 | 1 | 150 kr |
1/10 15:29:05 | 2 | 150 kr |
1/10 15:48:16 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik håkan bull litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:51 -
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:08 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:28